A-Trukit Oy myy ja vuokraa trukkeja ammattitaidolla Kanta-Hämeestä


A-Trukit Oy

Riihimäen toimipiste:

Karoliinankatu 15
11100 RIIHIMÄKI

Avoinna arkisin klo 7-16, muina aikoina sopimuksen mukaan.

MYYNTI:

Ahti Hietavirta: Konemyynti, vuokraus, hallinto
010 524 8010
ahti.hietavirta@a-trukit.fi

Sakari Bagge: Work System huoltoautokalusteet
010 524 8012
sakari.bagge@a-trukit.fi

Jari Vapalahti: Varaosat, rengasmyynti
010 524 8011
jari.vapalahti@a-trukit.fi

Kirsi Kortelainen: Varaosat ja logistiikka
betjäning också på svenska
010 524 8013
kirsi.kortelainen@a-trukit.fi

HUOLTO:

Sakari Bagge: Huolto, tekninen tuki
010 524 8012
huolto@a-trukit.fi

Timo Naumanen: Trukkimekaanikko
010 524 8014

-----------------------------------------------------------------------------------

Varkauden toimipiste:

Savon Trukkihuolto
Relanderinkatu 2
78200 VARKAUS

Avoinna arkisin klo 7-16, muina aikoina sopimuksen mukaan.

HUOLTO:

Tero Laitinen: Huolto
010 524 8015
tero@savontrukkihuolto.fi

Jarmo Kokko: Trukkimekaanikko
010 524 8017
jarmo@savontrukkihuolto.fi

Tomi Natunen: Trukkimekaanikko
010 524 8016

 

 

 

 

 

Y-tunnus 2453990-8

Verkkolaskutusosoiteemme 003724539908
Välittäjätunnus 003710948874

Paperilaskujen osoite:
A-Trukit Oy
PL 55558
00063 Laskunet

Ota yhteyttä ja pyydä tarjous